Stargames wypłata

Stargames KasynoJak wypłacić środki? Wypłata całości kwoty zgromadzonej na koncie użytkownika lub jej części następuje na życzenie właściciela konta. Liczba wypłat dokonywanych w ciągu jednego miesiąca zależy od rangi gracza – posiadający standardowe konto mogą wypłacać z niego środki bez ponoszenia dodatkowych kosztów maksymalnie dwa razy. Liczba bezpłatnych wypłat jest większa dla użytkowników posiadających konto Platinum – mogą oni maksymalnie 5 razy na miesiąc wypłacić zgromadzone środki. Minimalna suma wypłacana z konta StarGames to 15 euro.

Stargames Bonusy

  • Odbierz bonus 100%
  • 100€ Depozytu -> 100€ Bonusu = 200€ na koncie
Aktywuj StarGames Bonus
Jak ubiegać się o bonus:

  • Użyj przycisku powyżej „Aktywuj StarGames Bonus“
  • Wypełnij formularz w następnym oknie i zaakceptuj warunki promocji
  • Wpłać depozyt (do 100€)
  • Ciesz się przyznanym bonusem 100% (max. 100 €)

Może być dokonana wyłącznie na konto bankowe gracza, który tę operację zlecił – wypłaty na konta innych graczy albo osób trzecich nie mogą być realizowane pod żadnym pozorem. Jeśli gracz chce wypłacić więcej niż 100 euro, ale przeprowadził niewielką liczbę gier lub też wpłacone pieniądze nie zostały wykorzystane w żadnej z nich, portal ma prawo do odmowy wypłaty. Taka sytuacja ma miejsce zwykle wtedy, gdy zaistnieje podejrzenie o praktyce prania brudnych pieniędzy. Operator może wtedy zażądać dodatkowych informacji dotyczących zlecenia wypłaty i na tej podstawie podjąć decyzję o ewentualnym przelaniu pieniędzy.

Najwyższy stan, jaki może osiągnąć kotno użytkownika StarGames wyrażony w pieniądzu wirtualnym to 2500 euro. Jeśli stan konta przekroczy tę granicę o 500 euro, kwota nadwyżki automatycznie będzie wypłacana na konto bankowe użytkownika. A więc w praktyce maksymalny stan konta gracza to 3000 euro.

Wypłaty nie można dokonać w trakcie rozgrywki, w której użytkownik bierze udział. Aby ją zrealizować, użytkownik musi podać numer rachunku bankowego otwartego na jego nazwisko lub tez skorzystać z innego systemu płatności, jak np. Wallet (wirtualna portmonetka). Dodatkowe koszty transakcji, a więc m. in. przelewy zagraniczne, pokrywa użytkownik.

Czas oczekiwania na otrzymanie wypłaconych pieniędzy zależny jest od wybranej formy płatności. Trzeba również liczyć się z tym, że portal w trosce o bezpieczeństwo transakcji przeprowadza kontrolę przy każdym zleceniu wypłaty, dlatego może upłynąć do 10 dni roboczych, zanim wypłata pojawi się na koncie bankowym gracza. Portal StarGames może też zażądać od użytkownika potwierdzenia uprawnień właściciela rachunku bankowego. Dzieje się tak przed pierwszą wypłatą lub w razie wspomnianych już wątpliwości dotyczących prania brudnych pieniędzy.

Aby umożliwić weryfikację danych, gracz zlecający wypłatę powinien przesłać operatorowi mailem lub pocztą tradycyjną pisemne wezwanie do wypłaty wraz z dołączona kopią ważnego dowodu tożsamości. Weryfikacja jest przeprowadzana również za każdym razem, kiedy wypłacana kwota przekracza 300 euro. Dane osobowe użytkownika zlecającego wypłatę przez StarGames muszą zgadzać się z danymi posiadacza konta bankowego. Wszystkie te działania mają za zadanie zapewnienie bezpieczeństwa podczas dokonywania transakcji związanych z wypłatą wygranych pieniędzy.

Jeśli gracz chciałby mieć dostęp do zgromadzonych środków, ale jego konto jest zablokowane, powinien zgłosić się drogą mailową do zespołu suportowego portalu StarGames.

Stargames wypłata
Rate this post