Stargames rejestracja

Stargames KasynoRejestracja w StarGames: Jeśli lubisz grać w gry karciane, strategiczne oraz zręcznościowe i chciałbyś sprawdzić się w rozgrywkach z realnymi przeciwnikami, możesz zarejestrować się na StarGames. Musisz przy tym pamiętać, że w czasie tego procesu wszelkie wymagane informacje powinieneś podawać zgodnie z prawdą. Każdy z użytkowników rejestrujących się na platformie wybiera swój nick, który może być używany zarówno podczas logowania się przez komputer stacjonarny, jak i podczas rozgrywek odbywających się z wykorzystaniem urządzeń przenośnych (jak np. tablet, czy smartfon).

Stargames Bonusy

  • Odbierz bonus 100%
  • 100€ Depozytu -> 100€ Bonusu = 200€ na koncie
Aktywuj StarGames Bonus
Jak ubiegać się o bonus:

  • Użyj przycisku powyżej „Aktywuj StarGames Bonus“
  • Wypełnij formularz w następnym oknie i zaakceptuj warunki promocji
  • Wpłać depozyt (do 100€)
  • Ciesz się przyznanym bonusem 100% (max. 100 €)

Należy pamiętać, aby nikomu nie zdradzać swojej nazwy użytkownika i hasła, ponieważ wszelkie czynności związane z danym kontem są przypisane jednemu użytkownikowi. Zaleca się również unikanie łatwego do odgadnięcia hasła, jak np. data urodzin, numer rejestracyjny lub numer telefonu. Dobre hasło to takie, które jest skomplikowane. Najlepszym rozwiązaniem jest więc użycie wielkich i małych liter, cyfr i symboli – taka kombinacja zwiększy bezpieczeństwo gracza i może uchronić go przed włamaniem się na konto. W celu dodatkowej ochrony warto regularnie zmieniać hasło.

Podczas rejestracji wymagane jest także podanie adresu mailowego, a w przypadku graczy, którzy chcieliby uzyskać starsy za pośrednictwem dostępnego na stronie sklepu internetowego lub poprzez doładowanie konta pieniędzmi – również imię, nazwisko i datę urodzenia. Dodatkowo zobowiązują się oni do aktualizacji tych danych w razie jakichkolwiek zmian, np. nazwiska, adresu mailowego, czy adresu zamieszkania. Operator ma prawo do weryfikacji podanych przez użytkownika informacji, a w razie stwierdzenia nieprawidłowości – do wykluczenia użytkownika z dostępu do oferowanych usług, a także do odmowy wydania wygranych przez niego nagród. Każdy z graczy może posiadać wyłącznie jedno konto. Nie jest dozwolone wyrejestrowanie się z portalu i ponowne zarejestrowanie się jako inny użytkownik.

Aby dokonać rejestracji należy spełniać kilka wymogów. Przede wszystkim graczem na StarGames może zostać wyłącznie osoba pełnoletnia. Decydując się na uczestnictwo w oferowanych przez nas grach musisz zadeklarować również, że wszelkie rozgrywki z Twoim udziałem – nawet te, w których grasz o realne pieniądze – mają na celu wyłącznie sprawdzenie swoich umiejętności, a nie hazard. Zależy nam na bezpieczeństwie naszych użytkowników, dlatego użytkownicy w razie potrzeby mogą ustalić ograniczenia konta na StarGames lub nawet je zablokować w razie potrzeby.

Po pomyślnie zakończonym procesie rejestracji użytkownik staje się właścicielem konta na portalu. Może używać go jako konto pieniędzy wirtualnych, a także jako konto gotówkowe. Każdemu graczowi po otwarciu konta zostają do niego przypisane wirtualne pieniądze, czyli starsy. Jeśli użytkownik zdecyduje się zasilić konto pieniędzmi, zostaje ono podniesione do rangi konta gracza gotówkowego. Wpłacone sumy mogą być przeznaczone na zakup pakietu starsów, lub też służyć jako stawka w grach.

Więcej informacji można znaleźć w regulaminie kasyna.

Stargames rejestracja
Rate this post