Home / opinie / Stargames opinie – Stargames bonus / Stargames jak usunac konto

Stargames jak usunac konto

Stargames KasynoMoże się zdarzyć, że użytkownik portalu StarGames podejmie decyzję o usunięciu swojego konta. Naszym zdaniem jest to zły pomysł, ponieważ strona oferuje wiele różnorodnych gier i umożliwia wygranie realnych pieniędzy, a przy okazji – wspaniałą rozrywkę połączoną z ćwiczeniem swoich umiejętności. Jeśli jednak pomimo tego gracz będzie chciał zakończyć przygodę ze StarGames, oczywiście może to zrobić szybko i bez problemów. Zanim jednak podejmie taką decyzję, powinien wiedzieć, że ze względów prawnych usunięcie danych osobowych z bazy danych Rock Stars nie jest możliwe.

Stargames Bonusy

  • Odbierz bonus 100%
  • 100€ Depozytu -> 100€ Bonusu = 200€ na koncie
Aktywuj StarGames Bonus
Jak ubiegać się o bonus:

  • Użyj przycisku powyżej „Aktywuj StarGames Bonus“
  • Wypełnij formularz w następnym oknie i zaakceptuj warunki promocji
  • Wpłać depozyt (do 100€)
  • Ciesz się przyznanym bonusem 100% (max. 100 €)

Można za to usunąć swoje konto na portalu StarGames. Aby to zrobić, należy napisać maila do działu obsługi klienta z prośbą o jego zablokowanie. Gracz może poprosić o taką blokadę na wybrany przez siebie okres czasu. A więc jeśli zamierzasz nie grać przez miesiąc, bo np. jedziesz na wakacje i nie będziesz miał dostępu do Internetu, albo wahasz się w związku z podjęciem decyzji o całkowitym usunięciu konta, możesz zablokować je czasowo. Wystarczy, że taką informację podasz w swoim mailu do obsługi klienta. Oczywiście jeśli jednak postanowiłeś definitywnie zakończyć korzystanie z konta, taka wiadomość również powinna się znaleźć w mailu. W celu weryfikacji twojej osoby jako użytkownika powinieneś również odpowiedzieć na pytanie bezpieczeństwa.

Po zakończeniu tego procesu twoje konto jest zablokowane, co oznacza w praktyce, że nie możesz wpłacać na nie żadnych środków, ani też logować się na nie w celu prowadzenia rozgrywek z innymi użytkownikami portalu StarGames.

W przypadku kiedy konto pozostaje nieaktywne, a więc jego użytkownik nie loguje się na platformie przez okres dłuższy niż 12 miesięcy, operator może pobrać opłatę manipulacyjną za jego utrzymywanie, która wynosi 5 euro za każdy miesiąc braku logowania. Nawet w przypadku gdy konto zostaje uznane za nieaktywne, jego właściciel w dalszym ciągu może się na nie zalogować i wypłacić zgromadzone tam środki, dokonując transakcji z wykorzystaniem dostępnych metod płatności.

Opłaty manipulacyjne za utrzymywanie konta pobierane są co miesiąc – o ile znajdują się na nim środki pieniężne lub bonusowe – do momentu ponownego zalogowania się przez gracza. Zwykłe konto stars uznane za nieaktywne nie podlega tym opłatom. Jeśli jego właściciel nie loguje się przez okres 12 miesięcy, konto może zostać usunięte, a wtedy zgromadzone na nim starsy również zostaną anulowane. Nieco inaczej dzieje się w przypadku kont gotówkowych. Jeśli znajdują się na nim jakieś środki pieniężne, ale w ciągu 30 miesięcy nie odbywa się na nim żadna transakcja, sumy te będą automatycznie wpłacane na konto bankowe jego właściciela, zgodnie z danymi deklarowanymi w czasie dokonywania rejestracji na portalu; a samo konto usunięte.

Stargames jak usunac konto
4 (80%) 1 vote