Home / opinie / Stargames opinie – Stargames bonus / Stargames bonus bez depozytu

Stargames bonus bez depozytu

Stargames KasynoJak otrzymać bonus? Wszyscy użytkownicy, którzy pomyślnie przeszli proces rejestracji i stali się właścicielami konta na portalu StarGames mogą liczyć na atrakcyjne bonusy i premie przyznawane za aktywność. Jakie to premie?

Stargames Bonusy

  • Odbierz bonus 100%
  • 100€ Depozytu -> 100€ Bonusu = 200€ na koncie
Aktywuj StarGames Bonus
Jak ubiegać się o bonus:

  • Użyj przycisku powyżej „Aktywuj StarGames Bonus“
  • Wypełnij formularz w następnym oknie i zaakceptuj warunki promocji
  • Wpłać depozyt (do 100€)
  • Ciesz się przyznanym bonusem 100% (max. 100 €)

Jakie to premie?

Każdy z nowych graczy otrzymuje pakiet 5000 starsów, które stanowią na portalu walutę wirtualną. Są one wpłacane na konto użytkownika po zakończonej rejestracji. Dzięki nim można testować gry dostępne na portalu StarGames. Nie jest to jednak jedyny bonus, jaki można otrzymać. Oprócz wspomnianego już pakietu, dodatkowe starsy przyznawane sa również za aktywność. Jak je otrzymać? Wystarczy rozegrać za pośrednictwem portalu co najmniej jedną grę dziennie. Innym sposobem na zwiększenie liczby starsów jest wykupienie w sklepie dostępnym na stronie dodatkowych pakietów.

Stargames Bonus Bez Depozytu

Na bonusy mogą liczyć również gracze, którzy wpłacili na swoje konto pieniądze, a tym samym podnieśli je do rangi konta gracza gotówkowego. Dzięki takiemu rozwiązaniu posiadający je użytkownik będzie mógł kupować wspomniane już starsy lub też wykorzysta wpłacone kwoty jako stawkę w rozgrywkach. A jaki bonus przysługuje osobom grającym za prawdziwe pieniądze? Każdy użytkownik StarGames może otrzymać dodatkowe 100% wartości pierwszej wpłaty zasilającej jego konto. Suma ta nie może przekroczyć jednak 100 euro. Skorzystanie z tego atrakcyjnego bonusu nie jest trudne. Wystarczy kliknąć przycisk z bonusem wyświetlający się na każdym nowym koncie, a następnie wprowadzić swoje dane do logowania. Pamiętajmy, aby podawać prawdziwie informacje podczas rejestracji, aby później nie było problemów z weryfikacją.

Ostatni krok to zasilenie konta pieniędzmi. Na stronie można wybrać kwotę, jaką gracz zamierza wpłacić na konto – równocześnie wyświetli się wysokość bonusu odpowiadającego poszczególnym sumom. Najszybszym sposobem na otrzymanie takich dodatkowych pieniędzy jest dokonanie wpłaty przy wykorzystaniu karty kredytowej – w ten sposób bonusowa kwota pojawi się na koncie niemal natychmiast. Radzimy wpłacić dokładnie 100 euro, ponieważ do tej właśnie kwoty ograniczona jest suma przyznawanej premii, a w związku z tym uiszczenie właśnie takiej sumy będzie dla gracza najbardziej korzystne. Jest to bardzo atrakcyjna oferta dla graczy zakładających konto na StarGames, ale należy spełnić odpowiednie warunki aby z niej skorzystać.

Bonus realnych pieniędzy przepadnie, jeśli gracz wpłacając pieniądze zdecyduje się na premię, a później wypłaci wygrane i rozegra mniejszą liczbę gier, zastawiając mniejsze kwoty niż liczy otrzymana w ramach bonusu suma. Dla przykładu gracz wpłaca jako depozyt początkowy 50 euro i otrzymuje 100% bonusu, a więc kolejne 50 euro. Aby bonus nie przepadł, musi on rozegrać co najmniej 50 gier i zastawić w nich co najmniej 50 euro. Po spełnieniu tego warunku może wypłacić wygraną. Należy również pamiętać o uważnym wpisaniu kodu bonusowego.

Stargames bonus bez depozytu
3.6 (72%) 5 votes