Home / opinie / bet-at-home Bonus

bet-at-home Bonus

Zakłady sportowe i nie tylko! Gry karciane czy planszowe mogą być świetną rozrywką, która sprawdzi się zarówno w gronie rodziny, przyjaciół, jak i znajomych. Aby rozgrywka była bardziej emocjonująca, jej uczestnicy często decydują się na zakłady. Nie muszą to być oczywiście pieniądze, ale np. żetony, słodycze lub kapsle – chodzi o dobrą zabawę i nieco adrenaliny. Podobnie jest z zakładami sportowymi – wytypowanie drużyny, która wygra mecz, albo postawienie na swój ulubiony zespół również mogą być okazją do przeżycia niezwykle emocjonujących chwil; zwłaszcza jeśli nasz wybór pada na mało popularną drużynę. Miłośnicy wyścigów koni, albo psów również cenią sobie nutkę ryzyka podczas typowania zwycięskich zwierząt – niektórzy zdają się na intuicję, zaś inni z uwagą śledzą statystyki, aby w jak największym stopniu ograniczyć element przypadku czy szczęścia. Oczywiście warto przypomnieć, że nie jest o rozrywka dla każdego, a niewinna zabawa może stać się niebezpieczną chorobą.

Hazard w Polsce jest zabroniony zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi. Istnieją co prawda kasyna w większych miastach kraju, ale nie wszyscy gracze chętnie się do nich wybiorą ze względu na specjalne kryteria, jakie trzeba spełniać. Niektórych odstrasza kwota w określonej wysokości, jaką należy wpłacić, innych zaś krępują specyficzne zasady panujące w takich miejscach. Zaostrzone przepisy prawne doprowadziły więc do tego, że coraz rzadziej organizowane są turnieje pokerowe, które swego czasu przyciągały wielu graczy z różnych stron świata, a wysokie kary przewidziane za nielegalną grę z skutecznie odstraszają od takiej formy rozrywki. Czy to oznacza, że miłośnicy gier karcianych, jak np, poker, nie mogą oddawać się legalnie ulubionym rozgrywkom? Na szczęście nie, bo istnieją specjalne strony internetowe, takie jak bet.-at-home.com, która umożliwiają nie tylko zakłady sportowe, ale również różnego rodzaju gry rodem z kasyna.

bet-at-home bonus – jak to się zaczęło

Początki portalu bet-at-home.com sięgają roku 2000 – wtedy ruszyła strona internetowa, która oferowała wyłącznie zakłady sportowe. Już w dwa miesiące po powstaniu wprowadzono pierwsze innowacje związane ze sprawdzaniem wyników na żywo. W 5 lat po rozpoczęciu działalności ofertę portalu poszerzono o kasyno online. W ciągu kilkunastu lat istnienia bet-at-home.com stopniowo się rozwijał proponując swoim użytkownikom kolejne gry i nowe rodzaje rozrywki. Jakie? Po udostępnieniu kasyna online pojawiła się platforma umożliwiająca grę w pokera przez Internet. Dzięki temu, że dostęp do sieci miało coraz więcej osób, portal starał się wprowadzać kolejne udogodnienia i coraz bardziej atrakcyjną ofertę dla odwiedzających. W 2009 roku wprowadzono nową sekcję „Gry”, a także udostępniono zakłady sportowe na żywo.

Jednak to nie wszystko. Rozwój techniki i coraz większa popularność tabletów, laptopów i smartfonów sprawiła, że bardziej nowoczesna wersja strony dostępna była również na urządzeniach mobilnych dzięki specjalnej aplikacji. Od tej pory użytkownicy bet-at-home.com mogą oddawać się ulubionej rozrywce niezależnie od miejsca – wystarczy tylko dostęp do Internetu. Najświeższą innowacją na portalu jest poszerzenie dotychczasowej oferty o „Wirtualny świat”, czyli symulację mistrzostw piłki nożnej.

bet-at-home Bonusy na dobry początek

Jeśli nie masz jeszcze konta na bet-at-home.com i zastanawiasz się, czy warto je założyć, zachęcająca może być specjalna oferta przygotowana specjalnie dla nowych użytkowników. Niezależnie od tego, czy chcesz obstawiać zakłady sportowe, rozerwać się w kasynie online czy też zagrać w pokera, czekają Cię bonusy na start. Wystarczy tylko dokonać rejestracji na portalu, a następnie zalogować się na swoim koncie.

Dla zakładów sportowych przewidziano dodatkowe 50% od kwoty jaką gracz doładuje swoje konto, suma bonusowa nie może jednak przekroczyć 350 zł. Jeśli chcesz skorzystać z tej promocji, musisz po zalogowaniu kliknąć „Skorzystaj z bonusu” i wpisać kod „FIRST”, a stan Twojego konta zostanie zwiększony o odpowiednią sumę. Miłośnicy kasyna również mogą skorzystać z promocyjnej oferty – w tym przypadku kwota bonusowa zależna jest od tego, ile żetonów kupisz za pierwszym razem. Otrzymanie go jest jeszcze prostsze, bo wystarczy tylko zalogować się na portalu i kupić żetony, a bonusowa kwota automatycznie pojawi się w banku na koncie gracza. Jeśli lubisz pokera i jesteś nowym użytkownikiem bet-at-home.com, możesz otrzymać dodatkowe środki o wysokości do 1500 EUR, jeśli pobierzesz i zainstalujesz oprogramowanie do gry w pokera online, a następnie w opcjach zarządzania kontem zmienisz pieniądze na żetony. Bonus pojawi się na Twoim koncie gracza automatycznie. Decydując się na rejestrację zyskujesz dodatkowe środki, które z pewnością przydadzą się podczas pierwszych rozgrywek i umożliwią Ci jeszcze więcej świetnej zabawy.

bet at home bonus – W co zgrać?

bet-at-home.com to portal, który początkowo oferował wyłącznie zakłady sportowe. W ciągu kilkunastu lat działalności sukcesywnie poszerzał ofertę o nowe formy rozrywki dla swoich użytkowników, ale ciągle można za jego pośrednictwem typować wyniki rozgrywek sportowych – także na żywo; oraz psich wyścigów. Oczywiście to nie wszystko. Najnowsza propozycja bet-at-home.com to „Wirtualny świat”, czyli symulacja mistrzostw piłki nożnej z 16 drużynami – bazuje ona na generatorze przypadku, a użytkownik może postawić na ulubiony zespół, liczbę strzelonych bramek, bądź wyniki poszczególnych rozgrywek.

Ponieważ wszystkie 8 spotkań danej rundy trwa w tym samym czasie, a cały sezon składa się z 30 kolejek trwających po 4,5 minuty, możesz przeżyć atmosferę i emocje całego sezonu w niecałe 2,5 godziny! Ci, którzy od zakładów sportowych wolą rozrywkę w wirtualnym kasynie, mają do wyboru różnego rodzaju gry, które toczą się na żywo: karciane, z wykorzystaniem automatów, odbywające się przy stole, czy z Jackpotem. Oczywiście nie można też zapominać o pokerze – wystarczy pobrać i zainstalować specjalne oprogramowanie, które umożliwi prowadzenie rozgrywek. Dzięki niemu będziesz mógł sprawdzić swoje umiejętności i spędzić czas tak jak lubisz bez konieczności wychodzenia z domu i wizyty w kasynie – wspaniała rozrywka gwarantowana!

Łatwa rejestracja

Portal bet-at-home.com oferuje wiele możliwości rozgrywek czy zakładów sportowych, aby jednak wziąć udział w zabawie, trzeba najpierw dokonać rejestracji na stronie. Należy jednak pamiętać, że jest to możliwe wyłącznie w przypadku, gdy użytkownik nie ma innych kont na portalu – również tych zablokowanych – i ukończył 18 lat. Po kliknięciu odpowiedniego przycisku zostanie przekierowany do specjalnego formularza, gdzie trzeba wpisać dane, jak imię i nazwisko, numer telefonu, adres mailowy, adres zamieszkania czy data urodzenia. Każda z tych informacji musi być zgodna z prawdą. Należy też dokładnie przeczytać regulamin i go zaakceptować. Po wypełnieniu formularza na podany w nim adres mailowy zostanie przesłany link – kliknięcie go przekieruje użytkownika na jego konto, a jednocześnie ukończy cały proces rejestracji. Podczas logowania należy zawsze pamiętać o zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa – podawanie swojego loginu bądź hasła osobom trzecim jest zabronione, bo konta nie można nikomu oddać, a prawo do korzystania z niego ma wyłącznie zarejestrowany użytkownik.

Ochrona przed uzależnieniem od hazardu i wyciekiem danych osobowych

Głównym celem bet-at-home.com jest dostarczenie swoim użytkownikom dobrej zabawy i rozrywki, jednak w przypadku gier losowych może pojawić się ryzyko zagrożenia uzależnieniem od hazardu. Portal kładzie nacisk na odpowiedzialną grę, dlatego na swojej stronie udostępnia m. in. specjalny test, który może naświetlić problem, jakiego często gracz nie jest świadomy. Warto też zapoznać się z umieszczonymi w specjalnej zakładce zasadami, które warto stosować podczas rozgrywek. Jeśli gracz czuje, że niewinna zabawa zaczyna wciągać go oraz bardziej, może zastosować limity na koncie, albo całkowicie je zablokować – jest to jeden ze sposobów, aby uchronić się przed groźnym uzależnieniem. bet-at-home.com nie tylko gwarantuje świetną zabawę, ale również dba o swoich użytkowników i oferuje im pomoc, jeśli zachodzi taka potrzeba.

Z kolei wszyscy gracze, którzy martwią się, że po rejestracji na portalu ktoś niepowołany będzie miał dostęp do ich danych osobowych, mogą pozbyć się tych obaw. Strona używa plików cookies, które nie tylko rozpoznają gracza podczas jego kolejnej wizyty na portalu – co znacznie ułatwia prowadzenie rozgrywek – ale również po to, aby zapobiec nielegalnym działaniom bądź oszustwom. Dodatkowo wszelkie informacje podawane przez użytkowników podczas rejestracji przetwarzane są elektroniczne, a dostęp do nich mają wyłącznie wykwalifikowani i upoważnieni pracownicy zobowiązani do zachowania tajemnicy danych osobowych. Każdy gracz, który rejestruje się na portalu i prowadzi rozgrywki zyskuje więc pewność, że wszelkie informacje dotyczące jego osoby są bezpieczne.

Jak wpłacać i wypłacać środki?

Po dokonaniu rejestracji i zalogowaniu się na koncie gracza można wreszcie oddać się ulubionej rozrywce. Wiele dostępnych zakładów sportowych, możliwość obstawienia wyników w wirtualnych mistrzostwach, a także szeroki wybór gier to gwarancja świetnej zabawy. Gracze mogą zdecydować się na rozgrywki dla zabawy, gdzie nie wykorzystują wpłaconych środków, ale zakłady z udziałem realnych pieniędzy czy gra na żetony jest z całą pewnością bardziej emocjonująca, dlatego warto dokonać wpłaty na swoje konto gracza. Portal bet-at-home.com w ogólnych warunkach umowy jednoznacznie określa, dokonanie jakiego rodzaju wpłat wiąże się z dodatkowymi kosztami – warto więc szczegółowo zapoznać się regulaminem. Jeśli użytkownik chce skorzystać z kodów paysafecard, muszą one być kupione w oficjalnych punktach sprzedaży, a w razie jakichkolwiek wątpliwości gracz zobowiązany będzie do okazania dowodu, że nabył je w sposób legalny.

Regulamin określa również czy obowiązują ograniczenia co do minimalnych bądź maksymalnych kwot wypłacanych środków. Przykładowo jeśli gracz decyduje się na wypłatę korzystając z przelewu bankowego, pierwsze trzy operacje w miesiącu są darmowe, a za każdą kolejną przyjdzie mu zapłacić 5EUR. Zaś w przypadku, gdy zdecyduje się na kartę kredytową, nie dotyczą go żadne opłaty manipulacyjne, ale może wypłacić od 100 do 5000 EUR (lub odpowiadającą tej sumie kwotę w walucie gracza). Aby zapobiegać praniu brudnych pieniędzy oraz skutecznie kontrolować nielegalne transakcje, wypłaty wyższych kwot – a dokładnie przekraczających sumę 2000 EUR – wymagają weryfikacji danych klienta, który tę wypłatę zlecił. Gracz będzie więc musiał udostępnić kopię aktualnego dowodu tożsamości (dowód osobisty, prawo jazdy, paszport), a także kart kredytowych używanych podczas wpłat i wypłat na konto gracza.

bet-at-home Bonus
Rate this post